Sound News Web - Discovery Of Sound

Asus Xonar Phoebus Solo

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Asus Xonar Phoebus Solo

Nakon Xonara U7, Asus je ovog tjedna predstavio još jednu zvučnu karticu. Ovog puta je riječ Xonar Phoebus Solo modelu, kartici iz Asusove ROG linije proizvoda za igrače.

 

Nakon Xonara U7, Asus je ovog tjedna predstavio još jednu zvučnu karticu. Ovog puta je riječ Xonar Phoebus Solo modelu, kartici iz Asusove ROG linije proizvoda za igrače.


Xonar Phoebus Solo zasnovan je na zvučnom procesoru C-Media CMI 8888, kao i prethodnik Xonar Phoebus, te ima SNR vrijednost od solidnih 118 dB i integrirano pojačalo za slušalice impedancije do 600 Ohma. Digitalno-analognu konverziju obavlja Texas Instrumentsov (Burr-Brown) DAC čip PCM1796, a iz iste kompanije stiže i navedeno pojačalo za slušalice u obliku čipa TPA6120A2.

Asus Xonar Phoebus Solo podržava 7.1-kanalni zvuk, Dolby Home Theater V4 i DTS UltraPC II surround, a ima i EMI zaštitu od elektromagnetski smetnji te Asusovu Hyper Grounding tehnologiju izrade PCB-a s boljim uzemljenjem za što manje distorzije i eliminaciju elektroničke buke ostalih komponenti u računalu. Cijena Xonar Phoebusa Solo još nije objavljena, dok je za prethodni model Xonar Phoebus Asus tražio oko 200 dolara.

Info: www.bug.hr/ http://www.asus.com/

SPONZORI

Sound News koristi tehnologiju kolačića (cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web mjesta Sound News Web slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja mjesta stranice Sound News Web kliknite na gumb Prihvaćam ispod. Više o kolačićima možete pročitati ovdje

Prihvaćam
| © 2009 - 2017 | Sound News Web | Zvučne Novosti d.o.o. | Sva prava pridržana |

Login or Register