Sound News Web - Discovery Of Sound

TEMA: Jos jedan Big G Sansui receiver… G901DB

Jos jedan Big G Sansui receiver… G901DB 07 Ruj 2017 19:30 #13107

• Kale
  • Kale's Avatar
  • OŠO ĆA
  • Moderator
  • Vintage audiofil
  • Hvala primljenih 20
Wow Misko, sta si me u nebesa digao :) i to samo radi jednog prekidaca :huh: :)

Neka ispravnih Sansuia ima sta vise na bijelom svijetu a sa njima i jos vise zadovoljnih vlasnika :thumbup:
Administrator je zabranio postanje.

Jos jedan Big G Sansui receiver… G901DB 15 Lis 2017 22:03 #13158

• FirbeC
  • FirbeC's Avatar
  • OŠO ĆA
  • Newbie
Ne mogu drugcije, da se ne pojavim ovdje… i da i ja napisem par lijepih rijeci o majstoru za Sansuie…

Naime, sretni sam vlasnik bas ovog G-901, kojeg je Kale sredio… I sta napisati…, vec 2 puna mjeseca opet aktivno samo slusam muziku... Ne opterecujem se aparatima… Ne trazim, sta to fali zvuku, jer... NISTA ne fali... TO JE TO!... Poslije 2 mjeseca odusevljen jos vise...

E moj dragi Kale, pozlatile ti se ruke… Hvala ti jos jednom za majstorstvo, kojim nas osrecujes…

Jani

Jos jedan Big G Sansui receiver… G901DB 17 Lis 2017 09:32 #13159

• Kale
  • Kale's Avatar
  • OŠO ĆA
  • Moderator
  • Vintage audiofil
  • Hvala primljenih 20
Jani, nema vece srece za mene kad nakon ovako uluzenog truda i vremena prvo ja budem zadovoljan sa ucinjenim poslom, a onda kada vidim zadovoljan osjecaj vlasnika uredjaja... Na ovom receiveru je sve do zadnjeg detalja odradjeno onako kako treba odraditi refresh. Mozda najvazniji dio je ona restauracija ovalnih kondenzatora, jer malo ih se na to odlucije, em zbog kopleksnosti posla, em zbog ukupne cijene restauracije uredjaja.
Jedna paralela... ja sam cak svojedobno nasao i ELNA kondenzatore idealne za Sansui AU-X1, no mana toga je bila da sam morao kupiti minimalno 50 komada (!), pa sam se na kraju ohladio, jer do sada nitko nije na tom izuzetnom pojacalu mijenjao onih 8 komada glavnih napajackih kondenzatora, ja sam doduse refreshao one DualCap za preamp napajanje, ali bogme do sad svi su ostavljali te glavne... Siguran sam da bi i AU-X1 prodisao punim plucima kada bi se i to odradilo....

No da se vratim nazad na ovaj G901.... sad neka mi netko objasni kako to da ovakav uredjaj, dizajniran u potpunoj suprotnosti danasnjim shvacanjima High End audio dizajna, ima ovakav zvuk, i jos nisam sreo nekog ko je lose kazao o zvuku koji dopire iz ovakvih ljepotana (uz uvjet da je osvjezen i podesen uredjaj)... Toliko o minimalistickom dizajnu danasnih prejanica, fancy-shmensi utikacima, strujnim kabelima, audiofilskim osiguracima i sl. sr*njima...

Jani, uzivaj u ljepoti vintage audija i divoti glazbe!
Moderatori: Kale, pepa
Stranica se generirala za: 0.275 s

Forum friško

• No posts to display.

Sound News koristi tehnologiju kolačića (cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web mjesta Sound News Web slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja mjesta stranice Sound News Web kliknite na gumb Prihvaćam ispod. Više o kolačićima možete pročitati ovdje

Prihvaćam

The Best Bookmaker Betfair Review FBetting cvisit from here.

| © 2009 - 2017 | Sound News Web | Zvučne Novosti d.o.o. | Sva prava pridržana |

Login or Register